VIDEO/ Alegri acarohet me lojtarët pas barazimit me Milanit, shfryn nervat në tunel: Duan edhe të luajnë me Juven

Juventusi gjendet në një krizë të thellë dhe Alegrin e pret një punë vërtetë e vështirë për ta nxjerrë skuadrën nga situata në të cilën ndodhet. Bardhezinjtë nuk shkuan më tepër se një barazim kundër Milanit mbrëmjen e djeshme. Rezultati dhe loja e “zonjës së vjetër” ka bërë që trajneri italian të acarohet me lojtarët e tij.

Këtë gjë e pasqyron pastër në shfryrjen e nervave që bën gjatë kohës kur i drejtohet tunelit që të dërgon në dhomat e zhveshjes. “E marrtë djalli, duan edhe të luajnë me Juventusin këta”, janë fjalët e bërtitura nga goja e Masimiliano Alegrit./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online