Vetëm pak ditë nga transferimi te Sasuolo, ekipi më i mirë i Serisë A në këtë sezon ndjek nga afër Nedim Bajramin

Nedim Bajrami ka vetëm pak ditë nga transferimi i tij te Sasuolo. Mesfushori shqiptar u largua nga Empoli dhe duket “i rilindur”. E vetmja ndeshje e zhvilluar jo në nivelin e lartë ishte ajo e djeshmja kundër Napolit.

Por këta të fundit kanë marrë arratinë dhe po kalojnë sezonin më të mirë në Serinë A, duke e mbyllur çështjen e titullit para kohe. Mediat në Itali tregojnë se Napoli është duke e vëzhguar me kujdes Bajramin dhe e kanë në listën e lojtarëve që mund ta marrin gjatë merkatos së verës. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online