Vetëm 24 orë nga mbyllja e Personazhit të Vitit në Sport Ekspres, ngushtohet rrethi mes dy më të pëlqyerve

“Sport Ekspres” ka hapur një sondazh për Personazhin e Vitit, në mënyrë që ndjekësit të votojnë sportistin e tyre më të preferuar. Nga tetë personazhe që kemi përzgjedhur, lista është ngushtuar në dy të tillë.

Briken Calja dhe Armando Broja janë më të preferuarit e tifozëve deri tani. Fituesi do të shpallet në ditën e nesërme, ndërsa sondazhi është krijuar që në datën 12 dhjetor, duke i lënë ndjekësve kohën e konsiderueshme për të treguar preferencat e tyre. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online