“Unë e nxora në fushë që debutoi me Chelsea”! Frank Lampard flet për Armando Brojën: Ka sy për golin, ia njoh pikat e forta

Në ditën e shtunë, Armando Broja do të jetë përballë njeriut që i dha mundësinë për të debutuar me Chelsea në Premier League. Bëhet fjalë për Frank Lampard që drejton Evertonin tanimë dhe do të ndeshet ndaj Southampton. Te kjo e fundit është pikërisht sulmuesi shqiptar si ar.ma më e rrezikshme.

Gazetarët nuk mund ta mbyllnin konferencën për shtyp pa e pyetur Lampard rreth Brojën: “Unë e kam nxjerrë në fushë që të debutonte me Chelsea. Është djalë i mirë, shumë i talentuar, i shpejt, i fortë dhe ka një sy për golin. Unë jam i vetëdijshëm për pikat e tij të forta”, tha Lampard. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online