“U soll shumë mirë me mua”! Zgjodhi të largohej për te Sasuolo, trajneri i Empolit falënderon Nedim Bajramin

0

Nedim Bajrami e bëri zgjedhjen e tij të re në karrierë. Mesfushori shqiptar kaloi nga Empoli te Sasuolo. Urimi për të ka mbërritur edhe nga trajneri i Empolit, Zaneti. Ky i fundit vlerësoi raportin që ka pasur me lojtarin e Kombëtares.

“Falenderoj Nedim Bajramin për atë që na dha te Empoli. Ai ia arriti qëllimit të tij për të shkuar dhe për t’u përmirësuar në një ekip tjetër. Me mua është sjellë shumë mirë”, tha Zaneti. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.