Tragjedia në ekipin e Cikalleshit! Mbrojtësi i Koniaspor niset për dasmë, ndërron jetë

0

Një tragjedi e vërtetë ka ndodhur në ekipin e Sokol Cikalleshit. Shoku i skuadrës dhe njëkohësisht mbrojtësi i Koniaspor, Ahmet Calik ka ndërruar jetë.

Futbollisti 27-vjeçar ndërroi jetë në një aksident ku humbi kontrollin e makinës dhe doli nga rruga. Ahmet ishte nisur për të përfunduar organizimin e dasmës së tij pasi mori 1 ditë pushim nga Koniaspor. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.