Tomas Myler në superformë, tani bisedon edhe me… kuajt

0

Tomas Myler ishte në formë spektakolare për Bajernin e Mynihut dje, dy shënuar dy gola e duke dhënë një asist në fitoren 5-0 ndaj Beshiktashit. Bashkëshortja e tij, Lisa Myler, ndoshta ka zbuluar sekretin e sulmuesit të Bajernit, i cili duket se ka marrë ndonjë këshillë nga kali i bashkëshortes.

Lisa, një atlete e sportit me kuaj, ka postuar një video në Instagram, ku Myler dhe kali i saj imitojnë njëri-tjetrin, ndërsa Lisa shkruan: “Filou i ka dhënë Tomasit disa këshilla të vlefshme për ndeshjen”.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.