Tiranës i largohet kapiteni, zbulohet emri që do të zëvendësojë Ismajlgecin te bardheblutë

0

Marsel Ismajlgeci nuk do të jetë më pjesë e Tiranës. Lajmin e ka konfirmuar vetë presideti Refik Halili në një prononcim për “Supersport“-in. Bardheblutë kanë piketuar menjëherë zëvendësuesin e kapitenit të tyre. Bëhet fjalë për Arbër Potokun.

“Oversport“-i raporton se Tirana do të sjellë në kryeqytet 28-vjeçarin për të mbuluar krahun e majtë të mbrojtjes. Lojtari është pjesë e Ballkanit, me të cilët fitoi titullin kampion, Superkupën dhe luajti në grupet e Ligës së Konferencës./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.