Tirana shëtit në Kuçovë, një pjesë mbyll gjithçka

0

Pa mëshirë Tirana, që në vetëm 45 minuta shkatërron Naftëtarin, duke shkuar në pushim me avantazhin 3-0 e duke fituar në total 4-0.

Vetëm 32 minuta zgjati rezistenca e Naftëtarit, sepse një penallti e shndërruar në gol nga Karabeci hapi rubinetin e golave.

Ngo në minutën e 38-të shënoi golin e dytë dhe Sentamu në formë shënoi në limitin e pjesës së parë.

Në të dytën thjesht administrim dhe në fund festë edhe për të riun Bardhi, i cili shënoi një gol të paharrueshëm në aspektin personal.

NAFTËTARI – TIRANA     0-4

Shënues: Karabeci 32′ pen., Ngo 38′, Sentamu 45’+1, Bardhi 84′

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.