“Tifozët kanë të drejtë që na vërshëllyen”, Myrto Uzuni: Nuk e kuptoj se çfarë është ky fat i keq me Shqipërinë

0

Shqipëria ka barazuar me shifrat 1-1 ndaj Islandës. Kuqezinjtë e kanë pësuar sërish në minutat e fundit, pavarësisht rasteve të pafundme që janë shpërdoruar. Ndërkohë në fundin e takimit, lojtarët kanë shkuar që të duartrokasin tifozët, por këta të fundit nuk i kanë pranuar dhe janë kthyer me vërshëllima. Më poshtë gjeni intervistat e protagonistëve për “Supersport”:

Myrto Uzuni: “Nuk e kuptoj se çfarë është ky fat që po na ndjek në minutat e fundit. Duhej ta mbyllnim me një gol të dytë. Ky fat i keq po na ndjek, duhej të fitonim për Kombëtaren. Nuk ndihemi mirë nga vërshëllimat, tifozët kanë të drejtë”.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.