Tifozët e Partizanit presin me padurim shtëpinë, Demi e viziton dhe vjen premtimi

Tifozët e Partizanit e presin me padurim shtëpinë e tyre të re, që do të jetë kompeksi sportiv ku punimet kanë nisur prej shumë kohësh. Së fundmi, gjithçka po ecën sipas planeve dhe pritet që shumë shpejtë të jetë gati për të kuqtë.

Tribunat janë ngritur dhe është duke u punuar në pjesën e ultrasve, atje ku do të qendrojnë tifozët besnikë të Partizanit. Presidenti Gazment Demi e ka vizituar dhe ka parë më nga afër ecurinë e punimeve të stadiumit, ndërsa ekipi i tij po luan aktualisht në “Selman Stërmasi”. Sipas faqes zyrtare të Partizanit, vjen edhe premtimi se ky kompelks do të jetë gati për fazën e tretë të Superiores. /Sport Ekspres/