Teuta zyrtarizon futbollistin tjetër, e merr një mbrojtës nga kampionati në Bosnje

Teuta ka zyrtarizuar afrimin e radhës vetëm pak minuta më parë. Bëhet fjalë për futbollistin 22-vjeçar, Kenen Hreljic. Mbrojtësi ka ardhur nga kampionati boshnjak, atje ku ishte pjesë e Mlladost. Në 9 ndeshje të zhvilluara, ka mundur të tund rrjetën njëherë.

Durrsakët e kanë gjetur akordin dhe firma është hedhur në kontratë. Klubi i Teutës e ka zyrtarizuar marrëveshja në faqen e saj, ku i uron mirëseardhjen Kenen Hreljic. /Sport Ekspres/