Testohet për të herë të parë ndriçimi, ja pamjet e fundit që vijnë nga Arena Kombëtare

“Arena Kombëtare” është më gati se kurrë për të pritur ndeshjet e Kombëtares në muajin nëntor. Gjatë ditës së sotme është bërë edhe testi i ndriçimit, ku stadiumi ka marrë pamjen e vërtetë e tij.

Në dukje ofron një pamje shumë të bukur, për të ofruar një tjetër standart për tifozët. Gjithashtu tashmë gjithçka do të jetë më e lehtë për sportdashësit që vijnë nga treva e Shqipërisë dhe vende të ndryshme, për t’u bashkuar në kryeqytet për të mbështetur Kombëtaren. /Sport Ekspres/