Talenti Guedes lë në hije CR7, Portugalia tris me Algjerinë!

Tre gola, jashtë ndërrime dhe një dopietë me firmën e talentit Guedes, i cili ka lënë në hije Kristiano Ronaldon, që dje nuk ka lënë gjurmë në miqësoren e fituar 3-0 ndaj Algjerisë. Portugalia po përgatitet për Botërorin në Rusi 2018, teksa dje ka qenë një test që ka dhënë shumë sinjale pozitive për trajnerin Santos, teksa në pjesën e dytë janë aktivizuar shumë futbollistë. Mes dy golave të Guedesit, ka qenë edhe Bruno Fernandesh.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online