Browsing Tag

Vladimir Gjoni

Besëlidhja pa trajner, Gjoni: Largohem me mirëkuptim

Pas një sezoni në stolin e Besëlidhjes, Vladimir Gjoni i ka dhënë fund drejtimit të skuadrës lezhjane. Sot në mesditë është gjetur akordi me klubin dhe për SportEkspres.com trajneri matjan deklaron se punoi me një klub korrekt e një skuadër…

Gjoni: Vendi i dytë, objektiv moral për Besëlidhjen

Pas 22 javëve në kampionat, Besëlidhja është pozicionuar në vendin e dytë në grupin A dhe lezhjanët janë të bindur se skuadra e tyre është e denjë që deri në fund të këtij sezoni ta mbajë këtë pozicion. Më shumë i bindur për këtë synim…

Gjoni: Besëlidhja do luajë me dinjitet deri në fund

Të shtunën Besëlidhja pret Korabin në stadiumin “Brian Filipi” dhe do të jetë një ndeshje mes të barabartëve, pasi të dyja skuadrat kanë nga 27 pikë dhe renditen në minigrupin e parë të Grupit A, duke i shpëtuar zonës së rënies që tani.…

Ndryshime në pankinën e Egnatias, ikën Gjoni

Bashkëpunimi midis ekipit të Egnatias dhe trajnerit Vladimir Gjoni ka përfunduar ditë e sotme. Me anë të një njoftimi në “Facebook”, klubi rrogozhinas ka njoftuar se trajneri i ri do të jetë kavajasi Ilir Duro, ndërsa pjesa e tjetër e…