Browsing Tag

valshmid

VIDEO | Penallti skandaloze, Gjermania është me fat!

Gjermania dhe Rumania po diskutojnë biletën e parë për në finalen e Euro2019 për U21 dhe deri më tani, rezultati është i barabartë 2-2. Gjermania kaloi e para në avantazh, por dy gola të Pushkash përmbysën gjithçka për Rumaninë brenda…