Browsing Tag

U17

Kombëtaret U19 dhe U17 përfundojnë miqësoret, ja rezultatet

Kombëtarja U19 e Shqipërisë ka fituar takimin e dytë miqësor ndaj Kosovës. Takimi i zhvilluar sot në stadiumin “Fadil Vokrri” është mbyllur me fitoren 4 – 1 të kuqezinjve. Autorët e golave për skuadrën e drejtuar nga Nevil Dede ishin…

Shqipëria e Beqirit e pafuqishme, Turqia na mund me “tris”

Përfaqësuesja U17 e Shqipërisë ka humbur ndaj Turqisë në ndeshjen e dytë të turneut “Mercedez Benz Cup 2019”. Djemtë e Elvin Beqirit humbën me rezultatin 3–1 ndaj vendit organizator. Nisja ishte e keqe, teksa Çaglar i ndëshkoi kuqezinjtë që…