Browsing Tag

Tunkara

Tunkara shton zgjedhjet, por edhe ‘hallet’ e Duros

Mamadu Tunkara nga Lacio te Flamurtari, në huazim deri në fund të sezonit, është natyrisht lajmi i ditës, për të mos thënë i janarit, sepse nuk ndodh shpesh që një klub i Serisë A dhe i elitës të dërgojë lojtarë në Shqipëri. Megjithatë,…