Browsing Tag

shqiperi u17

Dy miqësore në dy ditë, Shqipëria U17 zbret në fushë

Shqipëria U17, e drejtuar nga Elvin Beqiri, do të zbresë në fushën e lojës me datat 13 dhe 15 gusht, për të luajtur dy sfida miqësore kundër bashkëmoshatarëve të Bosnje-Hercegovinës. 17 vjeçarët kuqezi do të kenë mundësinë për të shkëlqyer…