Te Dortmundi “fshihet” një yll, së shpejti drejt mitikut “Old Trafford”

Kristjan Pulishiç është lojtari më i mirë i vitit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe…

Mateus këshillon Bajernin: E kam gjetur unë Robenin e dytë, blijeni!

Legjenda e futbollit gjerman, Lotar Mateus, mendon se Bajerni nuk ka pse bën përpjekje të mëdha…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online