Browsing Tag

Prela

“Shahner në Shqipëri, por jo për ekipin e Partizanit”

Menaxheri shkodran që solli edhe Pakultin sqaron lajmin e publikuar në media për afrimin e Shahnerit në Shqipëri Në fillim të këtij viti bëri bujë ardhja e austriakut Peter Pakult te Kukësi, një trajner me emër dhe karrierë të pasur, i…