Browsing Tag

Pablo Gallego

Kastrioti pa një titullar, zyrtarizohet largimi i spanjollit

Te Kastrioti largimet kanë nisur që tani. Aleksandros Rahim ishte i pari që bëri gati valixhet dhe u kthye në Greqi, ndërkohë që zyrtarisht nuk është më pjesë e Kastriotit as mesfushori spanjoll Pablo Gajego. Ai luajti vetëm tre ndeshje në…