Browsing Tag

lukman

Lamtumirë Premier, Lajpcigu zyrtarizon talentin e Evertonit

Gjithçka ka marrë fund dhe nuk ka më asnjë dyshim: Ademola Lukman është lojtar i Lajpcigut. Talenti anglez luajti si i huazuar sezonin e shkuar për skuadrën gjermane, ku bëri një sezon të shkëlqyer. Sulmuesi anësor ka shumë potencial dhe…