Lugano pret biletën për në Europa League, çfarë zhgënjimi për Lenjanin

Skuadrave të kampionatit zviceran u është dashur të presin deri në javën e fundit të kampionatit…

VIDEO | Shtatë muaj pritje, Demhasaj rikthehet te goli me një dopietë

Shkëlqim Demhasaj është rikthyer të shënojë në Zvicër pas më shumë se shtatë muajsh pritje.  Sulmuesi…

Progres dhe vlerësim, Voca tani vlen 3 milionë euro

Idriz Voca është kthyer në një ndër lojtarët kryesorë të skuadrës së Lucernës për këtë sezon.…

Avdijaj “shtegton” në Zvicër, skuadra holandeze nuk ia fal “prapësitë”

Donis Avdijaj është shumë pranë largimit nga klubi i Vilem II, ku luan prej dy sezonesh.…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online