Futbolli rus në zi, “mjegull” rreth vdekjes së lojtarit të Lokomotivës

Futbolli rus është në zi për vdekjen e lojtarit të  Lokomotivës së Moskës, Aleksei Lomakin. 18-vjeçari…

VIDEO | Atletiko merr kreun, Lokomotiva e Moskës mban gjallë shpresat për Europa League

Atletiko Madrid ka marrë përkohësisht kreun e grupit A falë fitores 2 – 0 ndaj vizitorëve…

Champions League | Përballje “zjarri” në Gjermani e Spanjë

Sot do të luhen dhe tetë ndeshje të tjera të Champions League. Është radha e skuadrave…

VIDEO | Super Nejmar: PSG luan tenis me Zvezdën, Shalke ia del në fund

Mbyllen dy ndeshjet e para të mbrëmjes së sotme në Champions. Fitore e thellë për PSG,…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online