Browsing Tag

liria prizren

Jo vetëm Tafili e Nikaj, tjetër shkodran për Lirinë

Liria e Prizrenit kërkon të rikthehet në elitën e futbollit dardan dhe për këtë emëroi si trajner Samuel Nikaj. Shkodrani ia ka dalë me sukses me Flamurtarin e Prishtinës dhe Vushtrrinë, ndërkohë që tani ka të njëjtin mision me…

Nikaj mbetet në Kosovë, klubi i ri zyrtarizon marrëveshjen

Samuel Nikajt nuk i është dashur të presë shumë për të gjetur një ekip të ri pas tërheqjes nga detyra si trajner i Vushtrrisë. Tekniku shkodran do të vazhdojë të punojë në Kosovë. Skuadra e re e 41-vjeçarit do të jetë Liria e Prizrenit.…