Browsing Tag

Kukeis

Kukësi bën detyrën dhe “arratiset” i dyti

Kukësi bën detyrën ndaj Lushnjen edhe pse nuk ishte një takim dhe aq i lehtë. Kuksianët dominuan në pjesën më të madhe të ndeshjes, por Lushnja në krahun tjetër tregoi dhe një herë se nuk lëshon rrugë aspak dhe bën maksimumin e saj në çdo…