Browsing Tag

Kruja

Buzëqesh Lika, Vllaznia përforcon krahët e sulmit

Rikthimi në Superiore është objektivi i vetëm i Vllaznisë dhe drejtuesit e ekipit shkodran po bëjnë maksimumin për të përforcuar kontingjentin e lojtarëve të Hasan Likës. Diçka e tillë ka ndodhur dhe Vllaznia ka rikthyer në ekip Arsid…

Zyrtare/ Vllaznia firmos me Likën, rinovon edhe Kruja

Pak nga pak Vllaznia po kompletohet, sepse sot është zyrtarizuar Gilman Liks. Mesfushori shkodran kishte mbyllur gjithçka më parë, por sot ka hedhur edhe firmën në kontratë. Anësori i majtë kërkon të ringjallet në shtëpi, pas një viti…