Browsing Tag

Kaloshi

Kaloshi paralajmëron Besën: Në Berat nuk merrni gjë!

Pas seancës së fundit stërvitore të ditës së shtunë, skuadra e Tomorit së bashku me stafin teknik të saj, ja ka kushtuar të gjithë pjesën e mbetur të kohës së lirë përpara takimit të ndeshjes me Besën ditën e diel, vetëm aspektit teknik dhe…

Liria e Prizrenit, edhe portierin nga Shqipëria

Mikel Kaloshi, sipas të gjitha gjasave, do jetë portieri i Lirisë së Prizrenit për edicionin e ardhshëm. Portieri që sezonin e shkuar ka mbrojtur portën e Tomorit në Berat (22 ndeshje në formacion), ka udhëtuar drejt Ohrit dhe është…