Browsing Tag

Jurgen Gjini

Jo vetëm Tafili e Nikaj, tjetër shkodran për Lirinë

Liria e Prizrenit kërkon të rikthehet në elitën e futbollit dardan dhe për këtë emëroi si trajner Samuel Nikaj. Shkodrani ia ka dalë me sukses me Flamurtarin e Prishtinës dhe Vushtrrinë, ndërkohë që tani ka të njëjtin mision me…