Browsing Tag

Irak

Zyrtare: Iraku merr Katanec, premton Botërorin

Sreçko Katanec ka pranuar ofertën për të qenë trajneri i Irakut dhe ka nënshkruar për tre vite. Pagë e mirë për trajnerin slloven, i cili në të shkuarën ka qenë edhe një objektiv i Shqipërisë. Plot 1.2 milionë dollarë në vit do të përfitojë…