Browsing Tag

Ilias Kasapi

Nuk bindi Pakultin dhe Plorin, shkon në Shkodër

Vllaznia kërkon një qendërmbrojtës dhe prej ditësh ishte vënë nën urdhrat e trajnerit Hasan Lika braziliani Xheferson Santana. Ky i fundit nuk e ka bindur trajnerin e Vllaznisë dhe tashmë është larguar. Më parë ai kishte dështuar edhe te…