Browsing Tag

Igli Dakavelli

Largim pas katër vitesh, Erzeni ndahet me mesfushorin

Humbja e fundit ndaj Veleçikut në transfertë i kushtoi shumë Erzenit, pasi Vllaznia kryesuese fitoi dhe diferenca mes ekipeve ka shkuar në 7 pikë. Ekipi shijakas vazhdon gjithsesi të luftojë fort për një vend në Superiore, por ka humbur…