Browsing Tag

Hapoel Kfar Saba

Zyrtare: U largua nga Teuta, bashkohet me Atandën në Izrael

Izraelitët i kanë hedhur sytë nga Shqipëria, teksa janë disa lojtarët që po lënë Superioren për t’u transferuar atje. Hapoel Kfar Saba, ekip i ngjitur në elitën e futbollit izraelit, ka nënshkruar para pak kohësh me Sodiq Atandën dhe nuk…