Browsing Tag

gjyla

Gjyla: Nëse je pianist nuk e bën dot gjyqtarin  

Trajneri i Lushnjës Ilir Gjyla është shprehur pas ndeshjes me Laçin se skuadra e tij po snobohet, por ai dhe lagunarët janë ende në kampionat. “Kemi humbur takimin me Laçin. Si dhe me Skënderbeu ne kemi vendosur të aktivizojmë lojtarë të…