Browsing Tag

Florent Hadergjonaj

Hadërgjonaj: Kosova zgjedhje zemre, jo interesi

Florent Hadërgjonaj është lojtari më i ri që i është bashkuar përfaqësueses së Kosovës. Në një intervistë për emisionin “Ich bin Albaner” në “RTV Dukagjini”, futbollisti 24-vjeçar ka folur për emocionet e grumbullimit në përfaqësuesen e…

Pas Muriç, një tjetër lojtar nga Premier Liga për Kosovën

Arijanet Muriç është një nga lojtarët më premtues te skuadra e Mançester Sitit dhe Pep Guardiola i ka besuar shpeshherë portën gardianit, i cili ka zgjedhur të përfaqësojë Kosovën. Megjithatë, nuk është vetëm Muriç lojtar i Premier Ligës që…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online