Browsing Tag

Enes Isufi

Optimizëm te Shqipëria U19, flasin Isufi e Ismajlgeci

Shqipëria po bëhet gati për ndeshjet kualifikuese të Europianit të 19-vjeçarëve dhe sot në konferencë kanë dalë dy mbrojtës, Enes Isufi dhe Marsel Ismajlgeci. I pari, i cili është pjesë e Skënderbeut, është shprehur se pret që kombëtarja…