Browsing Tag

Elidon Selaci

Liria kërkon rikthimin, firmos ish-portieri i Kamzës

Liria ka vetëm një objektiv: rikthimin në IPKO Superligën e Kosovës. Klubi nga Prizreni i ka besuar stolin një eksperti të ngjitjes një kategori më lart si Sumuel Nikaj dhe fillimi i sezonit të ri po pritet me entuziazëm. Klubi ka bërë…

Lëvizja e tretë e Kamzës, zyrtarizohet një portier

Kamza ka zyrtarizuar lëvizjen e tretë në hyrje. Klubi periferik nga kryeqyteti ka njoftuar afrimin e portierit Elidon Selaci. Ai u aktivizua ditën e djeshme në miqësoren kundër Burrelit, ndërkohë që tanimë ka ardhur edhe njoftimi zyrtar.…