Browsing Tag

Daniel Vukojeviç

Spektakolare, tifozët e Genkut lumturojnë djalin e portierit

Genk fitoi ndeshjen e parë të turit të tretë të Ligës së Europës me polakët e Leç Poznanit, me rezultatin 2-0. Në përfundim të ndeshjes portieri i ekipit belg, Daniel Vukoviç, festoi me djalin e tij dhe tifozët. Këta të fundit i dhuruan…