Browsing Tag

Curry

Durant-Curry, të pandalshëm! Fitore dramatike ndaj Utah Jazz

NBA ka nisur dhe në orët e para të ditës së sotme në SHBA dhe në mbarë botën shumëkush ka pasur mundësinë që të shijojë magjinë e basketbollit amerikan. Padyshim ndeshja më e rëndësishme ka qenë Utah Jazz-Golden State Warriors. Kampionët…