Browsing Tag

breg

Merkato e Kukësit, synohet edhe ylli i Skënderbeut

Kukësi zyrtarizoi sot firmën me Enis Gavazajn dhe huazimin e talentit afrikan, Umar Kamara. Megjithatë, merkatoja e verilindorëve nuk do të ndalet këtu. Siç raporton “Telesport”, Kukësi kërkon me ngulm shërbimet e yllit të Skënderbeut,…