Browsing Tag

ambulanca

E papritur në derbi, ambulanca çon lojtarin në spital

Mbrojtësi i Partizanit, Hektor Idrizaj, ka lënë fushën e lojës në minutën 57-të pas një dëmtimi në gju. Futbollisti vlonjat është çuar menjëherë me barrelë drejt ambulancës ku më pas është transportuar në spital për të marrë ndihmë të…

VIDEO | Ambulanca pëson defekt, lojtarët i futen punës

Një ngjarje mjaft e pazakontë ka ndodhur në futbollin brazilian. Në takimin midis Vasko De Gamës dhe Flamengos u desh ndërhyrja e ambulancës për të transportuar në spital një lojtar, i cili mbeti pa ndjenja pas një kontakti të fortë fizik.…