Superiorja nuk luan mesjavën e ardhshme

Shtyhet Superiorja, nuk do të luhet futboll mesjavën e ardhshme, ndryshe nga sa ishte parashikuar.

Moti i keq që ka goditur sërish vendin ka bërë që të vendoset për spostimin e ndeshjeve, duke i çuar për në fundjavë.

Një problem madhor, sepse ngjishet edhe me shume një kampionat ku gjithçka është llogaritur keq dhe është bërë çorbë me dëshirën e klubeve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online