Southampton zbulon formacionin ndaj Norwich, a do të luajë Armando Broja?

Southampton ka zbuluar formacionin zyrtar për ndeshjen ndaj Norwich në Premier League. Trajneri Hasenhutl ka vendosur 11-shen titullare.

Armando Broja është lënë në stol, ndërsa i besohet nga minuta e parë dyshes Armstrong-Che Adams. Ky vendim lidhet me faktin se Broja ka qenë i dëmtuar dhe nuk gjendet ende në 100% e tij për të luajtur nga fillimi, atje ku do të shënonte 2 gola në 2 takimet. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online