Sot ka shansin e madh të karrierës, Ernest Muçi luan titullar kundër ekipit të Premier League

0

Ernest Muçi ka shansin më të madh të karrierës! Sulmuesi i Shqipërisë luan sot kundër Aston Vilës në grupet e Conference League. Nga Superiorja dhe tani ka mundësinë që të tregojë vlerat e tij karshi një ekipi të Premier League. Pak minuta më parë kanë dalë edhe formacionet zyrtare ku shihet se Muci do të jetë nga minuta e parë në këtë takim. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online