Sot do të jetë e njëjta ndjesi si të luajë Shqipëria, Armando Broja kthehet te Chelsea pas dëmtimit

Me të njëjtën ndjesi si të luajë Kombëtarja, tifozët shqiptarë presin me vëmendje Armando Brojën. Chelsea do të përballet kundër Aston Villës në ditën e sotme, me ndeshjen që do të fillojë në orën 15:00.

Trajneri Pochetino ka thënë në konferencën për shtyp se Broja mund të jetë gati për këtë takim. Shanset janë të mëdha që sulmuesi shqiptar ta nisi nga stoli dhe të marrë disa minuta në pjesën e dytë, megjithatë duhet të presim për të parë se cili do të jetë vendimi i Pochetino. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online