Skandali te Manchester United/ Rashford piu tekila për 12 orë, pastaj i tha trajnerit se do të mungonte se ishte… sëmurë

Erik ten Haag nuk i ndahen shqetësimet te Manchester United, problemi i ri është Marcus Rashford. Një nga lojtarët më të paguar të skuadrës shkaktoi skandal javën e kaluar pasi shkoi në një festë në Belfast.

Atje u mbyt në tekila për 12 orë dhe më pas, sipas raportimeve të tabloidit “The Sun”, ai mbërriti në akomodim në tre të mëngjesit dhe ishte nën efektin e alkoolit. Pastaj në mëngjes Rashford thirri Erik ten Haag dhe i tha se ishte i sëmurë dhe se do të humbiste stërvitjen për shkak të kësaj. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online