Skandali në Europian me “Sarrin-lojtar”, portieri i Polonisë nuk heq dorë nga cigarja

Një skandal i ri ka plasur në Europian teksa portieri i Polonisë, Shezni, është kapur me cigare. Përpara udhëtimit në Sevilje ku do të ndeshej me Spanjën, Shezni ka vendosur njê cigare në gojê dhe mbante paketën në duar.

Mediat britanike nuk e shpjegojnë nëse është ndezur cigarja, por kjo nuk është hera e parë për gardianin e Juventusit. Një “Maurizio Sarri lojtar” që kanë të njëjtin afeksion për tymosjen. Në kohën kur Shezni ishte te Arsenali u gjobit pasi u kap dy herë duke pirë cigare në dhomat e zhveshjes. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online