Skandal/ Legjenda Gerrard përjashton Grezdën: Nuk luan më me Rangersin!

Skandalet që lidhen me Eros Grezdën te Rangersi nuk kanë të përfunduar. Pak ditë më parë kemi raportuar incidentin se sulmuesi shqiptar ka pështyrë kundërshtarin në ndeshjen e fundit tek të rinjtë.

Të gjithë prisnim dënimin e Grezdës dhe tashmë ka mbërritur, megjithëse nuk mund të ketë përfunduar ende. Gjoba është e fundit që mund të diskutohet, me raportimin që vjen nga mediat skoceze.

Sipas këtyre të fundit, legjenda Gerrard që drejton skocezët ia ka thënë hapur Grezdës se nuk mund të luajë me te Rangersi pasi ka pështyrë kundërshtarin. /Sport Ekspres/

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online