S’ka fitues në Prishtinë, derbi mbyllet në barazim

Nuk ka pasur fitues në derbin e Prishtinës. Prishtina dhe Flamurtari kanë lënë fushën e lojës me nga një pikë secila pas barazimit 1-1. Të parët në avantazh dolën vendasit falë golit të Armend Thaçit në minutën e tëtë të takimit.

Prishtina administroi me kujdes avantazhin, por tre minuta para përfundimit të takimit Flamurtari barazoi shifrat në 1-1 me anë të Dragushës. Me barazimin e sotëm Prishtina qëndron sërish ne vendin e gjashtë me 12 pikë, pesë pikë larg Feronikelit të vendit të parë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online